Tubus Černý Most

W zeszłym roku wybrałam się obejrzeć tubus metra w Stodůlkach, po czym napisałam o tym post (do przeczytania tutaj).
Natomiast jeszcze mi się nie udało pojechać na inną stację metra, gdzie też jest tubus. To jeden z moich celów na przyszłość :)
Tymczasem przed chwilą trafiłam na You Tube na materiał na ten temat.



Zostawiam więc to sobie na blogu, żeby nie zapomnieć następnym razem w Pradze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Willa Karla Fischera

W maju zeszłego roku miałam zapisaną w zeszycie tę willę, o której czytałam w książce  Slavné vily Prahy 6 - Střešovice (str. 216) . I sukc...