Aneks do pożegnania z "żabskiem" w sierpniu 2018

Jeszcze jeden znaleziony cudzy filmik na You Tube.
Tym razem z przejażdżki, która i ja odbyłam, tyle że wcześniej wysiadłam. Było to pożegnanie z "żabskiem".
Opisałam to tutaj.

A tu mamy filmik nakręcony podczas jazdy z kabiny maszynisty.
Poslední jízda Žabotlamem na S41

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Willa Karla Fischera

W maju zeszłego roku miałam zapisaną w zeszycie tę willę, o której czytałam w książce  Slavné vily Prahy 6 - Střešovice (str. 216) . I sukc...