Pisałam swego czasu o tej kamienicy, a dziś trafiłam na film o niej na profilu Adama Gebriana, który dość często przeglądam. Pan Gebrian jest architektem, krytykiem i propagatorem współczesnej architektury, więc warto tam zaglądać.
Pisałam swego czasu o tej kamienicy, a dziś trafiłam na film o niej na profilu Adama Gebriana, który dość często przeglądam. Pan Gebrian jest architektem, krytykiem i propagatorem współczesnej architektury, więc warto tam zaglądać.
W maju zeszłego roku miałam zapisaną w zeszycie tę willę, o której czytałam w książce Slavné vily Prahy 6 - Střešovice (str. 216) . I sukc...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz